Nazywany jednym z trojga wielkich amerykańskich projektantów, Calvin Klein, od wielu lat oferuje swoim klientkom i klientom na całym świecie nie tylko świetne jakościowo produkty, ale przede wszystkim pewną wizję - wizję klasycznej, eleganckiej kobiety, która doskonale wie, czego chce. A chce wyglądać i czuć się pięknie i seksownie. Właśnie w taki sposób projektowane są sukienki, torebki czy buty damskie Calvin Klein.

Pożądane logo

Calvin Klein to marka, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Założona w latach 60. XX wieku przez Calvina Kleina i Barry’ego Schwarza firma znana jest przede wszystkim ze swoich seksownych dżinsów i klasycznych, skórzanych dodatków, jak torebki, paski, portfele czy buty. Większość produktów rozpoznać można dzięki silnie eksponowanym logu, słynnych dwóch literach “CK”. Calvin Klein przeszedł całą drogę, od lokalnego, luksusowego butiku, przez ulubieńca Ameryki aż po światowego potentata, ze sklepami na wszystkich kontynentach. O popularności marki może świadczyć także fakt, że jest to… jedna z najczęściej podrabianych firm odzieżowych. Każda kobieta na świecie pragnie posiadać torebkę czy buty damskie Calvin Klein takie, jak https://www.butomania.pl/firm-pol-1459851597-Buty-Calvin-Klein.html.

W nowy rok pewnym krokiem

calvin klein

Oferta marki jest niesamowicie szeroka. Ogromna liczba klientów pozwala firmie na tworzenie wielu różnorodnych modeli. Ale jest coś, co łączy je wszystkie - pewien charakterystyczny rys, klasyczna myśl i uniwersalne zastosowanie. Luksus butów damskich Calvin Klein tkwi w ich prostocie, nie tylko w wysokiej jakości materiałach czy dobrym, starannym wykonaniu, ale w tej niezbywalnej pewności, że szpilki od Kleina były modne wczoraj, są modne dzisiaj i będą modne jutro. Ponieważ pewne rzeczy się nie starzeją. Takie projekty i tacy twórcy zaczynają być nazywani ikonami, a jednego można być pewnym, Calvin Klein to ikona amerykańskiej mody w światowym wydaniu. W ofercie marki znajdziemy więc niezwykle eleganckie, skórzane szpilki, które idealnie sprawdzą się zarówno na romantyczny wieczór, jak i biznesowe spotkanie; sportowe sneakersy, które założymy do dżinsów, ale także sukienki; idealne na zimę ocieplane botki, w których możemy biegać przez całą zimę, a dla zapobiegliwych, którzy lubią myśleć naprzód, ogromny wybór letniego obuwia damskiego. Calvin Klein oferuje ogromny wybór skórzanych sandałów, lekkich espadryli, a nawet prostych klapków, które świetnie sprawdzą się na plażę. Obuwie damskie Calvin Klein to pewność modnego wyglądu odpowiadającego aktualnie obowiązującym trendom z gwarancją ponadczasowego, uniwersalnego stylu charakterystycznego dla tej marki.