Makijaż niczym u gwiazdy z czerwonego dywanu wprost z Hollywood czy Cannes. Zawsze zachwycały Cię perfekcyjne makijaże aktorów i aktorek z telewizji i wielkiego ekranu? Tylko użycie profesjonalnych kosmetyków pozwala na trwały i olśniewający efekt.

Profesjonalne kosmetyki dostępne dla wszystkich kobiet

Idealny makijaż jak u gwiazdy kinaKosmetyki które od lat wiodą prym wśród najbardziej rozchwytywanych wizażystek na całym świecie, gwiazd kina i teatru na całym świecie, oferują swoje produkty wszystkim kobietom. Produkty dla profesjonalistów dostępne są dla wszystkich wymagających Pań do użytku w domu, dla których liczy się olśniewający i trwały makijaż.

Marka Kryolan znana ze swojej wysokiej jakości, nieprzerwanie od ponad sześćdziesięciu paru lat tworzy wysokogatunkowe produkty, z zachowaniem swego przywiązania do tradycji. Kosmetyki Kryolan dostępne są w sklepach dla klientów z ponad 80 krajów na całym świecie. 

Nad składem i wysoką jakością produktów, czuwają rzesze wyspecjalizowanych dermatologów i chemików, którzy nieustannie pracują nad osiągnięciem perfekcyjnych rezultatów w produkowanych kosmetykach. Odpowiedni dobór składników i ciągłe poszerzanie ich o nowatorskie dodatki, z zastosowaniem innowacyjnych technologii sprawia, że tworzone są produkty dla wymagających użytkowników.

Dla profesjonalnych wizażystów i charakteryzatorów Kryolan,  znak towarowy sam w sobie. W swojej pracy sięgają oni po produkty tej marki.

Znajdź mi linię kosmetyków idealną dla siebie

Podążasz za trendami, lubisz eksperymenty czy preferujesz naturalny makijaż? W ogromnej bazie kosmetyków o szerokim spektrum kolorystycznym, wybierzesz produkt dostosowany do najbardziej fantazyjnych zadań. Ponad 750 odcieni kosmetyków oraz różnorodna funkcjonalność pozwoli na osiągnięcie oczekiwanego efektu. Kryolan posiada kilka linii kosmetycznych (które możemy zakupić m.in. na stronie: https://cosibella.pl/firm-pol-1308137288-Kryolan.html), a nawet takie do zastosowania na dziecięcych twarzach.

Seria Dermacolor dedykowana jest użytkownikom, którym zależy na trwałym kryciu przez wiele godzin. Kosmetyki tej serii odporne są na ścieranie i działanie wody.

Produkty Aquacolor bazujące w swoim składzie na wodzie, dają odmienny efekt w świetle UV. Są kosmetykiem beztłuszczowym, który z łatwością usunąć można wodą z dodatkiem mydła. 

Supracolor to doskonale kryjące produkty, które idealnie łączą się ze skórą. Niektóre z kosmetyków tej serii posiadają metaliczne dodatki pozwalające na osiągnięcie interesujących efektów.

Linia HD Definition to kosmetyki dedykowane fotografii, filmowi i telewizji gdzie liczy się efekt high definition. Pozwalają one na uzyskanie naturalnego makijażu, odpornego na działanie promieniowania UV.