Wraz z nadchodzącą porą roku zazwyczaj towarzyszy nam wiele zmian. Zimą wyciągamy ciepłe kurtki, czapki oraz rękawiczki, a latem zastanawiamy się jaki kostium kąpielowy wybrać na plażę. Wraz z mijającymi sezonami moda nieustannie nas zaskakuje, odkrywając przed nami nowe modowe koncepcje lub wręcz przeciwnie-odświeża dawne trendy z poprzednich lat. Materiał jest tu kluczowym  elementem każdej stylizacji, który wykorzystują projektanci do stworzenia elementów odzieży do swojej kolekcji. Zatem z jakich materiałów kupować ubrania, aby podążać za biegiem mody? W dzisiejszym wpisie wszystko o modnych materiałach, które pojawią się zimą 2017.

Futro

Modne futro to ekologiczne futro. Dom mody publicznie ogłosił, że jest przeciwko wykorzystaniu zwierząt do produkcji odzieży, jak i innych elementów ubioru. Futro z pewnością pojawi się w formie kamizelek oraz wierzchnich narzutek. Zimą zobaczymy futro również na dodatkach typu czapki, paski, biżuteria oraz obuwie. Większość kolekcji futrzanych prezentuje się w naturalnych odcieniach oraz przeciwnie-w pastelowych oraz żywych barwach. Najmodniejszym jednak modelem będą długie, ciężkie futra, które przypominają prawdziwe, naturalne futro.

Jeans

W sklepach większość ubrań będzie prezentowała się w jeansowym wydaniu w klasycznym stylu oraz z różnymi dodatkami, jak naszycia w kwiaty, cekiny czy ćwieki. Wybór jeansowych ubrań będzie w wielu wydaniach, bez wątpienia zatem jeansowy materiał zyska sobie wiele nowych miłośników tegoroczną zimą.

Aksamit

Znów powraca do łask, gdzie znajdziemy go w wielu elementach odzieży. Bez wątpienia w sklepie zimą znajdziemy welurowe bluzy, koszulki, czapki a nawet luźne, aksamitne spodnie typu dres. Warto również podkreślić, że aksamit idealnie wpasowuje się w wieczorne kreacje, o czym doskonale wiedzą projektanci mody. Oprócz codziennych elementów ubioru znajdziemy sukienki wieczorowe oraz spodniczki, czy marynarki, które przez aksamit nadadzą eleganckiej dostojności całej kreacji. Planujecie zakup ubrań, uszytych z powyższych materiałów? Piszcie i komentujcie!