Uprawianie sportu nie wyklucza elegancji i wygody. Najwyraźniej zdają sobie z tego sprawę również projektanci jednej z najciekawszych brytyjskich marek bielizny. Firma Freya proponuje na ten sezon aż 12 zestawów dla aktywnych kobiet, w skład których wchodzą biustonosze sportowe, topy, bluzy, spodenki i kompletne, jednoczęściowe stroje.

Doświadczenia związane z produkcją bielizny, pozwoliły na stworzenie serii, zatytułowanej w katalogu "Create Your Storm". Zgodnie z założeniem bielizna sportowa i stroje kąpielowe w tej serii są wykonane z materiałów termoaktywnych. Zadbano o to, by nie było żadnych wewnętrznych szwów, które mogłyby uwierać podczas intensywnego uprawiania sportu. Bielizna ma również nie krępować ruchów, a jednocześnie idealnie dopasowywać się i przylegać do ciała.

Kluczowym modelem jest tu Moulded Sports Bra, który pojawia się w zestawach w kilku wariantach. Przygotowano z chłodnej tkaniny, produkowany jest do rozmiaru miseczki H. Dostępne kolory to Hot Crimson (czerwony), Storm (czarny) i Nude (cielisty).