Ślub jest niezwykle ważnym wydarzeniem w życiu człowieka. Jest przypieczętowaniem miłości dwojga ludzi, momentem symbolicznego wkroczenia w kolejny etap życia. Zazwyczaj jest to wydarzenie, które świętuje się w gronie rodziny i przyjaciół, a po ceremonii zaślubin młoda para zaprasza swoich gości na wesele. Para młoda dokłada wszelkich starań, by uczynić ten dzień niezapomnianym dla siebie, ale także dla swoich gości. Począwszy od wyboru sukni ślubnej oraz garnituru, miejsca ślubu i wesela, poprzez zaproszenie gości - na każdym etapie narzeczonym towarzyszy wiele emocji. Aby uczynić ten dzień wyjątkowym, ponieważ najczęściej zdarza się raz w życiu, należy pamiętać nawet o najmniejszych detalach. Dlatego tak ważne jest zadbanie o dekoracje ślubne ( z pomocą może nam przyjść strona: https://www.slubna-alejka.com.pl).

Dekoracje w kościele lub urzędzie

Kościół lub urząd stanu cywilnego już same w sobie są bardzo uroczystym miejscem, ale by nadać im wyjątkowego i eleganckiego charakteru, warto pamiętać o kilku dekoracjach. Świeże kwiaty, biały dywan, świece czy lampiony mogą okazać się strzałem w dziesiątkę! Dekoracje ślubne powinny być ze sobą spójne, dlatego jeśli zdecydujecie się na konkretną kolorystykę czy styl, warto powtarzać je tworząc całość dekoracji. Warto skonsultować wszystkie detale wcześniej z odpowiednim urzędem lub księdzem - jednak coraz częściej te miejsca są otwarte na różne eksperymenty, jeśli chodzi o dekoracje ślubne. 

Sala - szaleństwo zmysłów

Dekoracje sposobem na ślub Twoich marzeń!Prawdziwe dekoracyjne szaleństwo może za to odbyć się w sali weselnej! Tutaj praktycznie wszystkie chwyty i możliwości są dozwolone - można puścić wodze fantazji. W zależności od tego, czy wasze wesele odbywa się z eleganckim lokalu, czy nowoczesnej stodole, możecie dostosować odpowiednio wszystkie dekoracje i postawić np. na styl glamour lub boho, które są najmodniejsze w ostatnich sezonach. Najpiękniejszą ozdobą każdej sali weselnej będą zawsze świeże kwiaty. Warto ustalić i przedyskutować wcześniej swoje pomysły z florystką, która pomoże wam zaplanować idealne wiązanki na daną porę roku. Florystki doskonale znają się na trendach ślubnych i na pewno znajdą rozwiązania pasujące do waszego stylu weselnego.

Co ze stołami? Dekoracje ślubne, o których musicie pamiętać to także odpowiednia dekoracja stołów, zarówno młodej pary, jak i gości weselnych. Coraz popularniejsze stają się rozwiązania, że z nowoczesnych stołów weselnych znika jedzenie, a pojawiają się piękne świece, kwiaty, złote czy drewniane podtalerze, eleganckie dzbanki z napojami i odpowiednio wyeksponowany alkohol. Takie rozwiązanie na pewno lepiej będzie wyglądało na zdjęciach