Od kiedy pojawiły się staniki typu push up, wiele kobiet upatruje w tym sposobu na większy i pełniejszy biust. Niestety część z nich nie ma bladego pojęcia jak dobrać go do swojej figury i co zrobić, żeby nie wyglądał na przesadzony, a jedynie podkreślał i lekko uwydatniał kształt biustu. Biustonosz push up powinien być dobrany bardzo dokładnie tak, żeby nie powodować dziwnego albo wręcz niekorzystnego wrażenia.

Jak dobierać biustonosz?

Przede wszystkim należy się dokładnie iBiustonosz push up szczerze zmierzyć. Nie na tyle, ile byśmy chciały mieć, a na tyle ile mamy. Pomiar powinien być wykonany w biuście i pod biustem. Do biustonoszów push up nigdy nie dodajemy dodatkowych centymetrów, a wręcz przeciwnie, ujmujemy tak, żeby pozwolić danemu modelowi się lekko rozciągnąć.

Nie powinnyśmy też przesadzać, biustonosze push up nie mogą być o kilka rozmiarów większe niż nasz naturalny biust. Dozwolone jest powiększenie tylko o jeden rozmiar, jeśli wybierzesz bardzo duży stanik, to będzie widać, że nie jest to Twój naturalny biust.

Dlaczego warto wybrać push up?

Nie każda kobieta może się pochwalić dużym i krągłym biustem. Niestety ten element był zawsze decydujący w wyglądzie kobiet i wiele pań ma w związku z tym kompleksy dotyczące swojego wyglądu. Jeżeli nie chcesz decydować się na operację powiększenia piersi, a chciałabyś żeby Twój biust był ciut większy, możesz zdecydować się na biustonosz push up. Duży wybór znajdziemy na https://bieliznazfantazja.pl/pol_m_Biustonosze_Push-up-246.html.

Zalety push upa

- Jest wygodny, mała ilość pianki lub gąbki nie powoduje żadnego dyskomfortu.

- Idealnie modeluje nasz biust, zaokrągla go i powiększa tak, że nasze piersi wydają się być bardziej wydatne.

- Biustonosz push up jest bardzo praktyczny, nadają się zarówno na lato, jak i na zimę. I do bluzek i do sukienek.

- W takim staniku nie widać, że Twoje piersi są naturalnie mniejsze.

- Nie m dużej różnicy między tym, jak wyglądasz do dobrze dobranym staniku push up, a w kostiumie kąpielowym, który nie powiększa zbytnio biustu. Dlatego też nikt nie zauważy, że Twoje piersi raz są większe, a innym razem mniejsze. Całość jest bardzo naturalna.