Choć może się to wydawać niezwykle proste, to jednak dobrze dobrany odcień makijażu jest rzadkością wśród kobiet. Wynika to przede wszystkim z braku umiejętności dopasowania rozmaitych odcieni do cery, ale również do tego, w czym czujemy się dobrze. Ślepe podążanie za modą sprawia, ze często kobiet inwestują w makijaż nieadekwatny do ich urody. W walce z tym ma pomóc MakeUp Revolution – paleta do cieni.

Problem z doborem koloru cieni ma jeszcze jedno podłoże. Niezwykle często zdarza się, że kupujemy po prostu pojedyncze cienie czy zestawy potrójnych kolorów, które jednak nie nadają się na każdą okazję czy zwyczajnie nie będą dopasowane, gdy np. pofarbujemy włosy. Z tego powodu MakeUp Revolution paleta do cieni – to produkt o wiele bardziej rozbudowany niż inne tego rodzaju.

Dlaczego akurat ta marka?

Produkty marki MakeUp Revolution – palety do cieni, ale również rozświetlacze, zestawy do stylizacji brwi, róże, kosmetyki do konturowania czy pudry – pojawiły się w sprzedaży dopiero w 2014 roku. Przez te cztery lata zdążyły już zawładnąć sercami wielu kobiet, przekonując je do swojej niezawodności, ale również prostoty stosowania wynikającej z łatwego dopasowania. W ramach tej marki znajdziemy bowiem kosmetyki, które zestawione są w konkretne palety prezentowane seriami; w ten sposób możemy znaleźć kosmetyki w danym kolorze, które występują w jednej serii i na pewno będą razem dobrze wyglądać.

Dlaczego palety?

Kupując jeden czy dwa cienie, musimy szczególni dobrze znać się na makijażu, aby pozwoliło nam to dopasować wszystkie odcienie w idealny sposób. Co więcej, tylko dwa cienie nie zawsze pozwolą nam stworzyć makijaż idealny na każdą okazję – i wie o tym marka MakeUp Revolution. Palety do cieni, które znajdują się w jej asortymencie, inspirowane są konkretnymi przedmiotami czy postaciami, np. syrenami czy… czekoladą. Możemy znaleźć serie klasyczne, jak i rozświetlające czy neutralne. W ten sposób już na początku decydujemy o wyborze kosmetyków w swoim stylu; o tym, czy mają raczej rzucać się w oczy, czy też może proponować nam wykonanie delikatnego makijażu. To jednak nie wszystko, co oferuje marka MakeUp Revolution; paleta do cieni często zawiera również wiele różnych kolorów i odcieni danej barwy.