Moda przemija – to stwierdzenie jest jednym z najbardziej adekwatnych, gdy przyglądamy się światowi mody, który nas otacza. Jednocześnie jesteśmy w stanie znaleźć w nim takie elementy, które zawsze pozostają modne i przekonują nas do siebie w szczególny sposób. Na pewno jest biżuteria skórzana, która cieszy się popularnością od wielu lat zarówno u płci damskiej, jak i męskiej.

Niewiele jest materiałów tak ponadczasowych jak skóra, która czy to w biżuterii, czy też w dodatkach albo nawet samych ubraniach i obuwiu sprawdza się świetnie. Skóra jest wytrzymała, odporna na uszkodzenia, a przy odpowiedniej pielęgnacji może świetnie prezentować się przez wiele lat. Wie o tym marka Manoki, przedstawiając linie dla kobiet i mężczyzn oparte o skórzane dodatki.

manokiPierwiastek męski i damski

Biżuteria marki Manoki bardzo jasno przedstawia różnicę między pierwiastkiem męskim i damskim. Choć w obu przypadkach biżuteria jest delikatna i bardzo stonowana – albo wręcz przeciwnie, zachwyca swoim wyglądem i przyciąga uwagę – to widać w niej dokładnie akcenty dopasowane do danej płci. W ten sposób biżuteria dla mężczyzn jest nieco bardziej mroczna, elegancka i klasyczna, w ciemniejszych barwach, podczas gdy ta kobieca, dzięki doborowi jasnych materiałów, staje się lżejsza i bardziej subtelna. To sprawia, że marka Manoki jest jedną z chętniej wybieranych przez tych, którzy cenią sobie delikatną elegancję w prostym wydaniu.

Dlaczego skóra?

Przede wszystkim skóra w przypadku biżuterii wybierana jest przede wszystkim przy tworzeniu rzemykowych, bardzo pierwotnych naszyjników męskich czy też bransoletek dla obu płci. Marka Manoki podkreśla swój związek z materiałami prostymi, ale przy tym wytrzymałymi i ciekawymi dla oka. Cała biżuteria doskonale prezentuje się samodzielnie, jako podstawa stylizacji, ale również może w subtelny sposób dopasować się do codziennych ubrań czy kreacji na specjalne okazje. Dzięki temu biżuteria skórzana Manoki jest ponadczasowa i sprawdzi się przez wiele sezonów do wszystkich możliwych stylizacji.