versace bright cristalPoszukując odpowiedniego zapachu dla siebie, rzuciła mi się w oczy Włoska firma Versace. Firma ta została założona w 1978 roku.Czytając więcej o firmie, dowiedziałam się, iż Versace dostała się bardzo szybko na szczyt popularności i sławy. Oferta firmy Versace jest dziś o wiele bardziej urozmaicona, zaczynając od haute couture, a na biżuterii oraz kosmetykach kończąc.

Perfumy Versace zarówno dla kobiet jak i mężczyzn są krzykliwe, lśniące i przyciągają uwagę. Na przykład perfumy Versace Bright Crystal to bardzo świeży, piękny, kwiatowy zapach. Perfumy Versace Bright Crystal posiadają wyrafinowany charakter, ukryty w ślicznym flakoniku. Perfumy Versace Bright Crystal są pełne orzeźwiających kwiatowych tonów. Ten fascynujący zapach przeznaczony jest dla kobiet silnych i pewnych siebie. Na tą nutę zapachową składa się: akord lodu, owoc granatu, yuzu, piwonia, magnolia, kwiat lotosu, roślinna ambra, piżmo oraz drewno nerkowca.

Do wyboru mamy wodę toaletową albo perfumowaną. Dostępny jest też zestaw podarunkowy w skład którego wchodzi flakonik z perfumom oraz balsam do ciała o tym samym zapachu. Cudowny prezent na święta, ale i bez okazji, dla każdej zmysłowej ceniącej sobie luksus kobiety z  wdziękiem.