Podstawowym składnikiem Green Magma jest młody, zielony jęczmień, który traktowany jest jako jeden z najbardziej uniwersalnych darów, jakie mogła nam zaoferować natura. To skarbnica nieocenionych właściwości o dużo większej intensywności działania niż jest to zauważalne w przypadku wielu bomb witaminowych.

green magmaJęczmień charakteryzuje się udowodnionymi właściwościami pomagającymi spalać niechciane kilogramy. Od dziś możemy go przyjmować w wygodnej formie kapsułek.

Green Magma(np. stąd: http://superzdrowe.pl/pol_m_Mlody-jeczmien-BIO_Green-Magma-250.html) jest polecanym preparatem u osób odczuwających przewlekłe zmęczenie, cierpiących na anemię czy z niedoborami witamin i składników mineralnych. Chroni organizm przed utratą cennych dla zdrowia składników, w szczególności wtedy, gdy jesteśmy na diecie odchudzającej. Warto w tym miejscu zauważyć, że Green Magma staje się nieocenionym składnikiem w procesie odchudzania, wykazując się przy okazji dobroczynnymi właściwościami wspomagającymi metabolizm.

Zielony jęczmień zawarty w kapsułkach zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia nowotworów. Wszystko z uwagi na cenne właściwości antyoksydacyjne. Posiada aż siedem razy więcej witaminy C niż znajduje się w owocach cytrusowych, dzięki czemu skutecznie podnosi odporność, chroniąc przed infekcjami w sezonach zwiększonej zachorowalności. Opóźnia również procesy starzenia się skóry, skutecznie zwalczając wolne rodniki. Green Magma to doskonałe panaceum na wiele codziennych dolegliwości. Dlatego nie ma się co dziwić, że cieszy się tak wielką popularnością.