Ślub to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej kobiety. Niektóre z pań już od dzieciństwa szczegółowo planują przebieg tego szczególnego dnia, wyobrażając sobie wygląd i wystrój otoczenia, model swojej sukni i oczywiście, co równie ważne, specjalnie dobrane do całości obuwie. Damskie buty do ślubu mają kojarzyć się trochę z obuwiem księżniczki. Najczęściej więc wybierane są pantofelki na delikatnym, wygodnym obcasie, w kolorze białym, perłowym ewentualnie ecru.

Buty ślubne mają znaczenie!

ślubne buty kotyl

Choć można by uznać, że w przypadku większości sukni, które sięgają przecież do ziemi, butów tych prawie nie widać, to jednak żadna przyszła panna młoda nie zgodzi się z tym, iż nie mają one znaczenia dla całego stroju. Buty takie powinny być nie tylko piękne, ale także wygodne, ponieważ w nich w końcu panna młoda przetańczy całą noc ze swoim mężem i weselnymi gośćmi. To sprawia, że wybór tego rodzaju obuwia często poprzedzony jest długim namysłem i dokonywany jest z wyjątkową starannością. Na szczęście na rynku jest obecna dość duża oferta obuwia spełniającego powyższe wymogi. Z polskich produktów warte polecenia są ślubne buty Kotyl.    

Nie tylko na jedną noc

Jeśli dobrze dobierzemy buty ślubne, może okazać się, że - w przeciwieństwie do pozostałych ślubnych akcesoriów, które są raczej jednorazowe - posłużą nam dłużej. Kluczem do znalezienia takiej pary jest dobry materiał i mocne szycie lub klejenie, które pozwoli butom przetrwać niejedną taneczną noc. Ciekawą propozycją są wspomniane wcześniej ślubne buty Kotyl. Marka ta, obecna na polskim rynku od 1991 roku, specjalizuje się w produkcji skórzanego obuwia, które już kolejnemu pokoleniu kobiet służy jako dodatek do białej sukni. Firma wypuszcza co sezon nową kolekcję, jednak ma w sprzedaży również typowe klasyki, takie jak proste, białe czółenka czy jasnobeżowe szpilki. Nie oznacza to, że ślubne buty Kotyl to tylko zachowawcze, typowe propozycje. Ci, którzy szukają urozmaicenia, czegoś oryginalnego, powinni zainteresować się butami z brokatem, pantofelkom w wyrazistym odcieniu starego złota albo szalenie modnego złota różowego. Na letni ślub można wybrać powycinane sandałki, a na ostatnie tańce nad ranem - utrzymane w eleganckim stylu baleriny, które na pewno pozwolą odpocząć stopom. Od pewnego czasu niektóre panie idą o krok dalej i wybierają buty w kontrastowym kolorze, np. ostrej fuksji. Czemu nie - buty ślubne to również sposób na podkreślenie swojego stylu i indywidualności. Niezależnie od charakteru i preferencji, każda przyszła panna młoda powinna znaleźć w ofercie Kotyl coś dla siebie.