Każdej kobiecie zależy na tym, aby w kreacjach na wyjątkowe okazje, jak również i na co dzień, prezentować się zmysłowo i podkreślać swoje atuty sylwetki. Niestety w wielu przypadkach jest to problematyczne przede wszystkim z uwagi na niedoskonałą budowę nóg, brak dbałością o ich smukłość czy naturalne problemy, np. pajączki, przebarwienia czy rozmaite, tworzące się żylaki.

W takich przypadkach warto korzystać przede wszystkim z tego, co oferuje nam odzież i bielizna, wybierając głównie rajstopy oraz legginsy wyszczuplające. Oczywiście bardziej długotrwały efekt dadzą nam odpowiednie ćwiczenia czy zabiegi pielęgnacyjne. Jeśli jednak potrzebujemy szybkiego efektu WOW, to pozostaje nam jedynie skorzystanie z odpowiednio dostosowanej bielizny.

Do wszystkich stylizacji

legginsy wyszczuplająceNa dobrą sprawę legginsy wyszczuplające są nie tyle elementem bielizny, co po prostu odzieży, zwłaszcza gdy wybieramy modele idealne na chłodniejsze pory roku – grubsze i dobrze kryjące. Będą one doskonale dopasowywały się do wszystkich stylizacji, począwszy od tych zestawianych z bluzkami czy tunikami, a skończywszy na takich, które pasują również do m.in. dłuższych swetrów. To również świetne rozwiązanie w zestawieniu z sukienkami – wówczas legginsy wyszczuplające będą świetnie sprawdzać się zamiast rajstop, zwłaszcza gdy połączymy je z wyższymi butami. W ten sposób legginsy, zależnie od ich grubości, mogą być idealne tak na lato, jak również i na zimę.

Uwaga na jakość

Bardzo istotne jest to, aby wybierać rozsądnie legginsy wyszczuplające, zwłaszcza gdy chcemy je nosić dość często. Podstawową sprawą jest dobór odpowiedniego rozmiaru – nie mogą być za małe, bo będą powodowały uciski na tkanki miękkie, co skończyć się może bolesnymi otarciami, ale i paradoksalnie tworzeniem się skórki pomarańczowej. Świetnym rozwiązaniem będą natomiast legginsy wyszczuplające znanych marek, które – podobnie jak i rajstopy o takim samym zastosowaniu – często są wyrobem częściowo medycznym. Niektóre z nich mają nie tylko właściwą technologię splotu, ale również dodatkowe właściwości, np. zawierają specjalnie, niwelujące skórkę pomarańczową składniki mineralne.