Bez wpadki - sukienka bez pleców

Tym razem postawiłaś pokazać trochę ciałka i jednocześnie wyglądać elegancko oraz z klasą. Jeśli wszystko to, co robimy, zachowujemy z umiarem, to z pewnością robimy to dobrze. Sukienki z odkrytymi plecami nie polegają na odsłonięciu, jak najwięcej się da. Ważne jest, aby wyraźnie odsłonięta część naszego ciała prezentowała się gustownie oraz z dobrym smakiem. Jak zatem uniknąć wpadki decydując się na sukienkę z wycięciem na plecach? Poniżej przedstawimy Wam kilka wskazówek jak dobrze wyglądać w wieczorowej kreacji oraz jednocześnie uniknąć ubraniowej wpadki.

Wygoda i jeszcze raz wygoda

sukienki z odkrytymi plecamiSukienki z odkrytymi plecami mogą zamienić naszą imprezę w prawdziwy koszmar. Jeśli nie dobrałyśmy odpowiedniego kroju oraz fasonu sukienki, to wszystko może się zdążyć. Chcemy tu podkreślić, jak bardzo ważne jest to, aby dopasować kreację idealnie do naszego ciała. Aby uniknąć zsuwania się materiału podczas tańczenia lub na przykład schylania się jednocześnie odsłaniając przy tym nieplanowaną powierzchnię naszego ciała, proponujemy sukienkę obcisłą w górnej części. Dzięki przylegającemu materiałowi będziemy czuć się komfortowo oraz nie będziemy obawiać się tego, że dzisiejszej nocy pokażemy troszkę za dużo.

Co z bielizną?

Odsłaniając plecy, nie chodzi o chwalenie się dodatkowo nowo zakupionym biustonoszem. Niestety bielizna tradycyjna nie sprawdzi się w tym przypadku. W takiej sytuacji musimy postawić na coś niekonwencjonalnego, coś, co pozwoli dobrze trzymać biust i jednocześnie sprawić wrażenie, że nie mamy na sobie praktycznie żadnej bielizny. Dobrym wyborem będą silikonowe staniki samonośne lub biustonosze wielofunkcyjne. Przy niestandardowych rozmiarach naszych piersi polecamy dodatkowo specjalną taśmę podtrzymującą biust. Z takim doborem bielizny możemy czuć się wygodnie oraz bardzo apetycznie i seksownie.

Pielęgnacja oraz estetyka

Aby sukienki z odkrytymi plecami dobrze się u nas prezentowały, musimy mieć faktycznie co pokazać . Skóra na plecach w szczególności przed imprezą powinna być szczególnie zadbana oraz nawilżona. Stanowczo nie polecamy tego typu sukienki, zakładając ją na zaczerwienione plecy zaraz po zejściu z plaży. Każde niedoskonałości skóry powinno być subtelnie ukryte, tak aby nie rzucało się na pierwszy plan.

Stylizacja

Nie widzimy żadnego sensu, gdy sukienka z wycięciem na plecach jest połączona jednocześnie z fryzurą z długimi włosami. Niszczy to całkowicie efekt gołych pleców i charakter całej sukienki schodzi na boczny tor. Proponujemy zatem nie ukrywać wycięcia i postawić na fryzurę, która będzie spinać wszystkie włosy u nasady. Dobrym pomysłem może być tradycyjny kok lub fantazyjne upięcie, które dodatkowo zachwyci pozostałych gości.