Wyjazd na plażę, czy to nad polski Bałtyk, czy do ciepłych krajów, zawsze wymaga odpowiedniego stroju kąpielowego. Push up ostatnimi czasy zdobywa sobie coraz więcej fanek, tymczasem trzeba jednak wiedzieć, co jakiej figury go dobrać.

Corocznym błędem kobiet kupujących stroje kąpielowe jest wybieranie nieodpowiedniego fasonu i kierowanie się wyłącznie swoim gustem. Wiele pań nie zwraca uwagi na swój ogólny wygląd w stroju, koncentrując się oddzielnie na każdej części ciała, co jednak nie daje dobrych efektów na plaży. Dla kogo sprawdzą się modne ostatnio stroje kąpielowe push up?

Mały biust, duży biust…

stroje kąpielowe

Wiele pań mających duży biust decyduje się na stroje kąpielowe push up, aby dodatkowo podkreślić swoje piersi jako jeden z atutów ciała. Warto jednak wiedzieć, kiedy się przesadza – wyeksponowany i wręcz wylewający się ze stanika biust nie jest niczym atrakcyjnym. Należy pamiętać, że strój tego rodzaju dodatkowo podkreśla wielkość piersi i może je eksponować w stopniu wręcz kuriozalnym – z tego powodu, aby utrzymać równowagę i proporcję między częściami ciała, czasami warto zrezygnować z push upu.

Tymczasem panie z małymi biustami spokojnie mogą inwestować w stroje kąpielowe push up, jako że to praktycznie dla nich zostały one przygotowane. Niewielki biust zwykle nie potrzebuje dodatkowego usztywnienia, bo jest bardzo jędrny, ale nie pogardzi też optycznym powiększeniem – i to właśnie daje funkcja push up. Pozwala ona modelować niewielki biust tak, aby kobiece kompleksy przestały istnieć.

Do jakiego stopnia?

Wybór odpowiedniego stroju kąpielowego push up wbrew pozorom nie jest takie łatwe – co widać również po tym, jak kobiety dobierają dla siebie staniki z tą samą funkcją. Dobrze dopasowany stanik nie powoduje na biuście żadnych wybrzuszeń i nieestetycznego wylewania się z miseczki. Jest to stanik, który podnosi optycznie biust dzięki wkładkom zlokalizowanym na dole miseczki – całość ma być jędrna i apetycznie, a przy tym proporcjonalnie zaokrąglona. Dopiero taki efekt oznacza, że góra stroju została dobrze dobrana.