Jedna z sióstr klanu Kardiashanów zdołała podbić serca wielu dziewczyn na całym świecie, swoimi produktami do malowania ust. Jej pierwsze pomadki na oficjalnej stronie wyprzedały się w dosłownie kilka sekund. Mowa tu oczywiście o słynnej Kylie Jenner, która uruchomiła ogromną machinę związaną z produkcją matowych produktów do makijażu ust. Jej słynne Lip Kity stały się obiektem pożądania wielu nastolatek. Nic też dziwnego, że najmłodsza z sióstr Kylie osiągnęła swój sukces w bardzo krótkim czasie. Jej rodzina od dawna świetnie operowała biznesem, w którym siostry Kylie reklamowały między innymi produkty do pielęgnacji włosów. Miliony osób śledzących życie najbardziej popularnej rodziny w show-biznesie również przyczyniły się do rozpropagowania jej imienia oraz oczywiście jej linii kosmetyków do ust.

Płynne matowe pomadki

W momencie, gdy na rynku Kylie zaprezentowała nam swoje płynne, matowe pomadki, każda z nas zapragnęła posiadać je w swojej kosmetyczce. Fenomenem jest to, że taki rodzaj kosmetyku nie wysusza oraz nie niszczy naszych ust, oraz utrzymuje się nawet przez cały dzień, bez ponownego nakładania jego formuły. Oczywiście za genialną jakość trzeba płacić. Aby być szczęśliwą posiadaczką jednej z kultowych pomadek Kylie, należy szykować sporą ilość gotówki. Jest to produkt, który swoją ceną może równać się z tymi najdroższymi, które stoją na półkach w sklepach oraz drogeriach.

Ulubione kolory Kylie

Jej pomadka nie tylko zachwyca przyjemną, niewysuszającą formułą dla naszych ust, ale została stworzona w wyjątkowo ulubionych kolorach słynnej celebrytki. Fanki tradycyjnej czerwieni, fukcji, czy wyrazistego różu na pewno z początku nie znalazły dla siebie kolorystyki do makijażu ust w kolekcji Kylie. Jej rozpoznawalnymi kolorami są odcienie nude, takie jak barwy brązu oraz brudnego różu. Te ciepłe odcienie ust, które genialnie komponowały się z ciemniejsza karnacją Kylie, szybko zyskały sobie wiele zwolenniczek na całym świecie. Oprócz wielu pozytywnych opinii młoda gwiazda spotkała się również z nieprzyjemną krytyką swoich produktów do makijażu. A Wy co sądzicie o pomadkach Kylie Jenner? Czy również zwariowaliście na punkcie jej matowych pomadek do ust?