Moda na jesień 2017

Jeśli jesteś zapaloną miłośniczką mody oraz pragniesz stylowo, oraz atrakcyjnie wyglądać na jesień 2017, nie możesz pominąć mojego artykułu! Dziś przedstawię Wam najbardziej modne elementy garderoby na sezon jesienny, które pojawiły się niemalże na wszystkich pokazach mody. Z pewnością wszystkie wypisane przeze mnie rzeczy znajdziesz jesienią w znanych i popularnych sieciówkach, do których często uczęszczamy, będąc na zakupach w centrum handlowym.

Krata

Mi osobiście bardzo podoba mi się powrót kraty do łask, ponieważ uważam, że ten rodzaj wzoru jest uniwersalny oraz ponadczasowy. Co więcej, możemy ubrać go niemalże do wszystkiego. Pasuje do klasycznych jeansów czy spódnicy. W tym roku motyw kraty będzie wyraźnie widoczny na płaszczach do samej ziemi, na spodniach, spódniczkach i oczywiście na klasycznych damskich koszulach. Wiele akcesoriów również będzie posiadać dodatki zawierające kratę. Będą to paski do spodni, szaliki czy rękawiczki oraz buty na jesień, czy zimę.

Sztruks

Ten rodzaj materiału bardzo kojarzy mi się z moim dzieciństwem, a co za tym idzie lata dziewięćdziesiąte, kiedy sztruks był obecny prawie w każdej damskiej, jak i męskiej garderobie. Jesienią 2017 znajdziemy go oczywiście na spodniach oraz na kurtkach, czy kamizelkach.

Oversizowe swetry

Nie wyobrażam sobie jesiennych dni, bez przyjemnego oraz za dużego swetra. W sklepach będziemy mogli znaleźć wiele modnych, przydużych swetrów, które pozwolą Ci w przyjemny sposób przetrwać chłodniejsze dni jesienią czy mroźną zimą. Pasują do wszystkiego, zatem nie ma przeszkód do układania wielu ciekawych stylizacji przy użyciu cieplutkiego swetra. Polecam swetry zwłaszcza z wełny, która niesamowicie otula i rozgrzewa nasze ciało.

Kolor czerwony

Na pokazach pojawił się w przeróżnych formach takich jak płaszcze ,kurtki sportowe, buty oraz sukienki. Często również mogliśmy go zobaczyć jako jedyny kolor, który zawierała cała stylizacja na wybiegu. Oznacza to, że nie tylko czerwień będzie hitem tego sezonu, lecz kreacje zwane total look, które składają się w całości z jednego koloru lub pokrewnych odcieni.