Kobiety od dawna eksperymentują z włosami, przez co nawet piękne włosy stają się przesuszone, przerzedzone, nie błyszczą i nie robią już takiego wrażenia. Włosy są ozdobą każdej kobiety. Nieważne – długie czy krótki, proste czy kręcone, farbowane czy naturalne. Ważne, żeby kobieta czuła się w nich dobrze. Ale niestety ciągłe zabiegi stylizacyjne – te fryzjerskie i te domowe, promieniowanie słoneczne, farbowanie, a także zła dieta i niezdrowy styl życia sprawiają, że włosy stają się matowe i nie są ozdobą, a koszmarem.

Living ProofDla wszystkich tych, którzy mają problemy z włosami albo chcą utrzymać świetną kondycję swoich włosów, marka Living proof stworzyła specjalne serie kosmetyków, które pomogą nam sprawić, że włosy odzyskają dawny blask i znów będą pięknie wyglądać. Bardzo ważne jest to, że wszystkie szampony, kuracje odżywcze, odżywki i inne akcesoria do włosów Living proof nie zawierają silikonów, olejów i parabenów. Dzięki temu nie musimy się martwić o obciążenie włosów i cieszyć się pięknymi krótkimi lub długimi włosami po ich zastosowaniu.

Trzeba pamiętać, że inne szampony i odżywki będą dobrze działać na włosy po zabiegach koloryzujących, a inne na włosy niefarbowane. Wszystkie kosmetyki, nawet te do włosów, należy wybierać zgodnie z potrzebami skóry głowy i włosów. Dlaczego piszemy o skórze głowy? A dlatego, że przez wiele kobiet jest ona traktowana po macoszemu, a to ona jest często powodem wielu problemów z włosami. Zdrowa i oczyszczona odpowiednio skóra głowy to zdrowe i piękne włosy. Myjąc głowę, musi szczególną uwagę, poświęcić na umycie i odpowiednie oczyszczenie skóry głowy. W wielu przypadkach często polecane są peelingi, które pomagają uporać się z zanieczyszczeniami, łuszczącym się naskórkiem i nadmiernym przetłuszczaniem. Praktycznie wszystkie problemy z włosami to w rzeczywistości problemy ze skórą głowy.

Oczywiście są też włosy bezproblemowe, które pięknie wyglądają po każdym kosmetyków. Dla takich włosów zostały stworzone uniwersalne szampony i odżywki Living proof przeznaczone do każdego rodzaju włosów. Skutecznie oczyszczą skórę głowy, zapewnią odpowiednie nawilżenie i świeżość, a odżywka pomoże w ułożeniu włosów i zapewni im jeszcze piękniejszy wygląd. Trzeba pamiętać, że nawet o najpiękniejsze i najmniej problemowe włosy trzeba odpowiednio zadbać. Kosmetyki bez silikonu i parabenów to świetny wybór, który pomoże zachować ich dobrą kondycję. Składniki ingerujące w strukturę włosa, takie jak silikon i parabeny właśnie, mogą zniszczyć nawet najpiękniejsze włosy.