Użytkownik okularów korekcyjnych często zastanawia się nad kosztami noszenia soczewek kontaktowych. Ich kupno przestaje być problemem, gdy wybiera się niedrogą, ale dobrą markę. Przykładem atrakcyjnych cenowo produktów są soczewki Biofinity. Ich zaletą jest nie tylko cena. Materiał, z którego się je produkuje, jest innowacyjny i zapewnia na długo odpowiednie nawilżenie, tak potrzebne do tego, żeby oczy czuły się dobrze przez cały dzień. W składzie jest materiał silikonowo-hydrożelowy Comfilcon A – może mieć on stały kontakt z oczami. Szkła są miesięczne, co oznacza niższe koszty związane z użytkowaniem. Zamieszczona tam innowacyjna technologia Aquaform umożliwia dostanie się powietrza do oczu – mogą one swobodnie oddychać, dzięki temu nie są narażone na przesuszenia i podrażnienia. Duży przekrój mocy między –12 a +8 pozwala na dobór odpowiedniej do wady wzroku pary soczewek.

Dlaczego miesięczne soczewki są najlepsze na początek?

Osoby, które są nieprzekonane do noszenia soczewek kontaktowych, często używają argumentu, że szkła są za drogie. Z miesięcznymi soczewkami Biofinity nie trzeba martwić się o koszty. Łatwiej przekonać się do ich stałego użytkowania, gdy ma się do wyboru sprawdzoną, atrakcyjną cenowo markę. Miesięczne szkła to duża wygoda nie tylko pod względem finansowym. Ich elastyczny materiał nie sprawi trudności podczas nauki zakładania i ściągania soczewek. Nadają się one zarówno dla początkujących osób, jak i tych, które już wiele lat używają takiego narzędzia korygującego wzrok. Soczewki Biofinity miesięczne okażą się lepszym rozwiązaniem niż dwutygodniowe innych marek. Nie trzeba kupować soczewek aż tak często. Zatrzymują one w sobie wodę tak samo dobrze, jak szkła dwutygodniowe. Po ich wymoczeniu w płynie do czyszczenia pozostają higieniczne czyste.

Niedrogie miesięczne soczewki BiofinityJakie udogodnienia mają jeszcze te nowoczesne szkła?

Ten wyjątkowy produkt chroni oczy i ma unikatową budowę. Soczewki Biofinity dzięki niej są dobrze osadzone w oczach i nie przesuwają się. Nawet jeśli szkła zostaną w oczach w czasie nocnego wypoczynku, oczy nie będą zmęczone i suche. Są one tak zaokrąglone, żeby nie przesunęły się do krawędzi oka. Są one najlepszych wyborem dla tych osób, które nie mogą ściągnąć szkieł przez 24 godziny. Z soczewkami Biofinity nie muszą obawiać się tego, że ich oczy przez to ucierpią. Nadają się do pracy w każdych warunkach, nierzadko wybierane są przez te osoby, które mają 24 godzinne służby. Mogą je wybrać na przykład służby medyczne czy pracownicy straży pożarnej – wszyscy ci, którzy oczekują niezawodności.