Dłonie oraz paznokcie to najczęstsza wizytówka, o której w szczególności muszą pamiętać kobiety, które chcą uchodzić za eleganckie oraz zadbane. Wizerunek, czyli to jak prezentujemy się na co dzień naszym ubraniem oraz chociażby wykonanym makeupem up bardzo wpływa na odbiór naszej osoby przez osoby spotkane w różnych środowiskach. Faktem jest jednak to, że osoby, które dbają o swój codzienny wygląd oraz podążają za modnymi trendami są z pozoru bardziej atrakcyjniejsi, nie tylko dla przyszłych pracodawców, ale i dla otoczenia, w którym się znajdują na co dzień. W dzisiejszym artykule zajmiemy się damskim manicure, czyli jak zrobić domowe paznokcie hybrydowymi lakierami do paznokci. Manicure hybrydowy to jeden z najpopularniejszych sposobów na trwałe i piękne paznokcie- między innymi jest on tak popularny oraz chętnie wykonywany przez panie. Dla wszystkich pań, które chciałyby nauczyć się własnoręcznie wykonywać hybrydowy manicure w domu, wymienimy wszystkie niezbędne elementy, które będą potrzebne do jego wykonania Zapraszamy!

Lampa

Służy do końcowego utrwalenia efektu na paznokciu, lecz postanowiliśmy wymienić go jako pierwszy element zestawu do hybryd, bez którego tak na prawdę nie wykonamy domowego manicure. Lampa do hybryd, dostępna na stronie https://pbnails.pl/124-lampy-uv-led  swoimi promieniami UV pozwala zastygnąć powłoce lakieru na naszym paznokciu, która dobrze przez nas dobrana będzie szybko utrwalać nam kolor. Przy wyborze lampy do hybryd nie ma jednak znaczenie jej wielkość, lecz jej wydzielana moc, która powinna być zapisana na obudowie lampy. Im większa wydzielana jest energia tym szybciej lakier będzie zastygał na paznokciu.

Baza oraz top

Aby nasze paznokcie były chronione przed promieniami UV oraz przed nakładaniem warstwy lakieru hybrydowego należy użyć specjalnej bazy, która będzie środkową warstwą pomiędzy naturalnym paznokciem, a nałożonym lakierem hybrydowym. Top często służy do utrwalenia afektów, który podobnie jak lakiery hybrydowe powinny być utwardzone pod specjalną lampą.

Lakiery hybrydowe

Na sam koniec postawiliśmy na lakiery hybrydowe, ponieważ są one najbardziej oczywiste do użycia w tym manicure. Lakiery hybrydowe nakłada się dokładnie tak samo jak inne lakiery w tradycyjnych manicure. Konsystencja takich produktów również jest bardzo zbliżona do klasycznych lakierów i tak naprawdę w niczym wizualnie się od siebie nie różnią. Warto jednak przy wyborze lakierów hybrydowych decydować się na produkty kryjące, które już przy jednym pociągnięciem pędzelka będą pokrywały całą płytkę paznokcia.