Trendy mają to do siebie, że zmieniają się co roku. Zbliżająca się jesień to dobry moment by zainteresować się aktualnymi trendami jeśli chodzi o ubiór typowo jesienny. Dobry wygląd to przede wszystkim lepsze samopoczucie więc warto zadbać o ten aspekt. Jednym z elementem ubioru są botki, o których to dziś mowa.

A może od razu kozaki?

Jednymi z popularniejszych rodzajów butów bez wątpienia są kozaki, które znajdują się wysoko na liście Pań. Stanowią one fundament wśród jesienno-zimowej garderoby. Na sezon jesienny 2018 idealnie sprawdzą się zarówno rozwiązania klasyczne, jak i ekstrawaganckie. Coraz większą popularność zaczynają zyskiwać kozaki w wersji z lampasem. Nieco bardziej odważnym wyjściem są kozaki do połowy uda, które dodają niepowtarzalnego, wojskowego stylu. Niezwykle ciekawe mogą się okazać kozaki z matowej satyny. Najciekawszy w tym modele jest jednak kozak, który charakteryzuje się okrągłym i wyrzeźbionym obcasem.

Jakie botki wybrać?

Tuż obok kozaków, popularnością cieszą się botki, które są nie tylko wygodne, ale również i ciepłe. Mogłoby się wydawać, że w tej kwestii niewiele się zmieni względem poprzedniego roku. Trendy jednak pokazują, że zmienia się całkiem sporo. W tym roku w modzie bez wątpienia będą botki w lakierowanej wersji, charakteryzujące się szpicem z szeroką cholewką. Ciekawym rozwiązaniem będą również botki za kostkę. Będą one charakteryzować się kolorową, wielobarwną podeszwą. Dodatkowo będą to botki sznurowane. Nieco bardziej ekstrawaganckim wyjściem będą błyszczące botki, cechujące się gumowym czubem.

Reasumując, jesienne trendy wśród Pań znacząco nie będą się różnić względem poprzedniego roku. Podobnie jak poprzednio, tak samo i w tym będą dominować kozaki oraz botki. Te pierwsze będą charakteryzować się przede wszystkim lampasem. Ciekawym rozwiązaniem będą także modele do połowy uda w wojskowym stylu.

Botki były i z pewnością pozostaną wysoko na liście życzeń jesiennych jeśli mowa o trendach. Prócz wygody są one także ciepłe. To połączenie idealnie sprawdza się zimą. Ten rok bez wątpienia będzie zdominowany poprzez ekstrawagancję. Dominować będą botki lakierowane ze szpicem posiadającym szeroką cholewkę, botki za kostkę z kolorową podeszwą oraz wersje w gumowym czubem.

Te zastosowane rozwiązania sprawiają, że botki i kozaki będą z jednej strony takie jak być powinny, a z drugiej strony będą odznaczać się ekstrawagancją i niespotykanym stylem. Dla osób nieprzekonanych pozostają dostępne klasyczne modele, które prawdopodobnie nigdy nie wyjdą z mody.